ul. Lubichowska 139, Starogard Gdański 83-200

O firmie

Firma Elektro-Technika oferuje montaż i serwis instalacji teletechnicznych i elektrycznych, wykonawstwo dokumentacji projektowej wykonawczej i powykonawczej. Dysponujemy pełną gamą urządzeń i materiałów elektroinstalacyjnych oraz środkami transportu niezbędnymi do sprawnego i fachowego wykonywania robót.

BOGATE DOŚWIADCZENIE

Nie jesteśmy firmą debiutującą na rynku – działamy w branży już od 1998 roku i mamy na swoim koncie kilkadziesiąt z powodzeniem zrealizowanych inwestycji. O jakości naszej pracy świadczy zadowolenie naszych klientów wystawiających nam pochlebne recenzje.

WYKWALIFIKOWANA KADRA SPECJALISTÓW

Największą wartością naszej firmy jest wiedza i doświadczenie naszych pracowników. Ich praktyczne, niejednokrotnie unikalne umiejętności potwierdzane są i uzupełniane wiedzą zdobywaną w trakcie kursów oraz szkoleń certyfikacyjnych.

AUTORYZACJE I CERTYFIKATY

Lista producentów z którymi kooperujemy jest długa, dzięki temu mamy możliwość wyboru z szerokiej gamy rozwiązań. Zawsze staramy się posiadać aktualną wiedzę dotyczącą oferowanych systemów. Jej źródłem są firmowe szkolenia autoryzacyjne, a potwierdzeniem stosowane certyfikaty i autoryzacje.